Klub Partnerski

Zachęcamy do wspierania MKS Pogoń!

Skorzystanie z oferty przyniesie korzyści zarówno Klubowi jak i osobom/firmom nas wspierającym!

MOŻLIWOŚCI WSPIERANIA MKS POGOŃ PRABUTY

Członkostwo w Klubie

Członkiem Klubu zostaje się po wypełnieniu deklaracji członkowskiej i zatwierdzeniu jej przez zarząd MKS Pogoń. Członkostwo daje prawo głosu na Zebraniach Walnych i wglądu do sporządzanego co pół roku podsumowania finansowego. Członkowie Klubu są zapraszani na imprezy i spotkania organizowane przez Pogoń Prabuty.

Składka Członkowska, zatwierdzająca aktualność członkostwa w Klubie, wynosi 20 zł rocznie. Płatności dokonuje się w Klubie lub u sekretarza MKS Pogoń. Rozłożona jest na 2 raty po 10 zł, płatne do ostatniego dnia marca i ostatniego dnia września.

Pogoń Prabuty Klub Partnerski

Jest to oferta dla sympatyków, przedsiębiorców i firm, które chciałyby wspierać Klub comiesięczną wpłatą kwoty 30 zł przez okres minimum 6 miesięcy. Lista wspierających będzie publikowana w mediach klubowych: oficjalnej stronie internetowej ( w budowie ), profilu Facebook Pogoni Prabuty. Każdy członek Klubu Partnerskiego byłby na bieżąco informowany o przeznaczeniu i wysokości zebranych środków.

Zostań patronem tytularnym MKS„Pogoń” Prabuty

Pomóz zakupic stroje meczowe i treningowe dla maszej młodzieży. Bardzo potrzebny i niezbędny nam jest sprzęt sportowy!!!! Koszulki mogą mieć twoje logo!!!

reklama_koszulki

Wykup baneru reklamowego na ogrodzeniu stadionu

Wkrótce rozpoczną się prace nad wymianą ogrodzenia od strony torów. Nowe ogrodzenie będzie przystosowane do zawieszania na nim reklam. Dysponujemy 25 miejscami na baner o gabarytach 1,7m wys. 4m szer. Minimalny czas trwania umowy reklamowej to 10 miesięcy. Opłata wynosi 50 zł miesięcznie.

 

reklama_stadion

Materiały do pobrania

OFERTA – REKLAMA

OFERTA – KOSZULKI

Kontakt: 

e-mail: pogonprabuty@gmail.com

Kontaktować się z nami można również osobiście w siedzibie Klubu, bądź telefonicznie (zakładka „Kontakt”).